ARYA PROGRAM

سبد خرید
جستجو
تغییر در ابزار Crawl state report

تغییر در ابزار Crawl state report

اخبار سئو, وب

گزارش های Google crawl state به تازگی آمار بیشتری از خزش ها را نشان می دهد.

قبل از بیان هر چیزی باید به این نکته اشاره کنیم که به گفته خود گوگل این تغییر در گزارش های Crawl state reportبه معنی تغییر در رتبه و نتایج جستجو نیست و هیچ تاثیری بر آن ندارد.

گوگل در طی پستی اذعان کرد که دامنه گزارش های Crawl State با اضافه شدن چند نوع دیگر از گزارش ها افزایش پیدا کرده است و این تغییر تنها بر گزارش ها و داده ها می باشد و هیچ تاثیری در نتایج جستجو ندارد.

درباره Crawl State Report

گوگل در نوامبر سال 2020 Crawl State جدید را راه اندازی کرد. شما می توانید از این قسمت این ابزار را در گوگل سرچ کنسول خود ببینید. این ابزار به شما آمار مربوط به تاریخچه خزش های گوگل را نشان می دهد.
کراول استیت ریپورت

اما چه چیزی در این ابزار تغییر کرده است

در آپدیت جدید ابزار Crawl state report انواع مختلفی از خزش ها اضافه شده است. اما همچنان واضح نیست منظور گوگل چه نوعی از خزش هاست. امکان دارد این تغییر در نوع، مربوط به ربات های گوگل باشد. مانند ربات های جستجو تبلیغات و یا رباتهای بررسی کننده تصاویر و … باشد. اما لازم است گفته دقیق خود گوگل را نیز به شما نشان دهیم.

بعد از 16 ژانویه 2021

دامنه گزارش های Crawl state با اضافه شدن چند نوع دیگر از گزارش ها افزایش پیدا کرده است، در نتیجه ممکن است شما شاهد جهشی در تعداد گزارش های خزشی بر روی وبسایت خود باشید. این گزارش خزش های اضافی بر روی رتبه سایت شما تاثیری ندارد، فقط داده ها ارتقاء پیدا کرده است.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *